• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 6 miesięcy temu

Derowerk FHU Zbigniew Białas

Derowerk - ocieplenia budynków metodą wdmuchiwania

Prawdziwie ekologiczny i skuteczny materiał izolacyjny, jedna z najnowocześniejszych technologii izolacyjnych w budownictwie, systemy szczelności powietrznej budynków, wyjątkowe systemy natrysku materiałów niepalnych oraz pełna oferta maszyn do wdmuchiwania ociepleń – to może być ważny krok dla Twojej kariery.

Do biura w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego. Zakres obowiązków obejmuje m. in. współpracę w ramach naszych technologii z firmami wykonawczymi, architektami, inżynierami oraz inwestorami.

Nasza praca to stacjonarna praca w biurze, z okazyjnymi wyjazdami do kontrahentów. Wymagamy dobrej znajomości języków angielskiego lub niemieckiego, ze względu na ciągły kontakt z naszymi dostawcami z zagranicy: firmami z Niemiec, Szwajcarii i Kanady. Otrzymasz szereg szkoleń technicznych oraz związanych z procesem sprzedaży i do swojej dyspozycji niezbędne narzędzia pracy.

Derowerk jest firmą rodzinną w sektorze MŚP, w związku z czym oczekiwana jest pewna elastyczność – rozumiana jako umiejętność podjęcia się zadań odmiennych od wykonywanych codziennie – i pełna rzetelność w podejściu do obowiązków wynikających z dynamiki pracy firmy.

Derowerk jest wyłącznym na Polskę przedstawicielem firm: isofloc, X-Floc oraz Thermacoustic. Firma jest liderem w dziedzinie technologii wdmuchiwania i natrysku izolacji termicznych i akustycznych.

Kandydatów proszę o złożenie CV na adres email: zaorski@derowerk.pl.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: zaorski@derowerk.pl

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook