• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

Erbud S.A.

Grupa ERBUD to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY zaangażowanej i kreatywnej osoby na stanowisko:

Stażysta/-ka w Pionie HR

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Analiza i selekcja aplikacji oraz kontakt z Kandydatami/-kami
  • Organizacja szkoleń
  • Udział w sporządzaniu analiz i raportów z obszaru HR
  • Wsparcie w realizacji działań budujących wizerunek pracodawcy

  • Jesteś absolwentem/-tką lub studentem/-tką co najmniej III roku studiów niestacjonarnych o kierunku biznesowym, zarządzanie zasobami ludzkimi lub psychologia
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Lubisz wyzwania i angażujesz się w powierzone zadania
  • Jesteś osobą rzetelną i godną zaufania

W zamian oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż
  • Możliwość poznania struktur i kultury organizacyjnej Grupy Kapitałowej Erbud
  • Współpracę w zgranym zespole i wsparcie mentora
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze HR w branży budowlanej, przemyśle i energetyce

Uprzejmie informujemy, iż rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje, jak również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy i na wykorzystanie ich w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez  Erbud S.A. poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania.”

OFERTA WAŻNA DO 31 marca 2017 R.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: monika.chwaszcz-bogusiewicz@erbud.pl