• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

Ericsson

Ericsson dostarcza usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych, mediów i firm z innych branż. W Polsce współpracujemy ze wszystkimi operatorami sieci komórkowych, dostawcami telewizji kablowej i operatorami telefonii stacjonarnej.

Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w pracy w dziale rekrutacji i zmotywowanych do tego, aby rozwijać się w tym kierunku.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·         wsparcie procesów rekrutacyjnych,

·         pomoc w organizacji wydarzeń skierowanych do studentów,

·         tworzenie prezentacji i raportów,

·         bieżące wsparcie pracowników działu w realizacji działań.

Poszukujemy osób:

·         ze statusem studenta (preferowane ostatnie lata psychologii, socjologii, zarządzania),

·         zainteresowanych obszarem rekrutacji i budowania wizerunku pracodawcy,

·         ze znajomością obsługi pakietu biurowego MS Office,

·         z dobrą znajomością języka angielskiego,

·         dyspozycyjnych minimum 30 godzin tygodniowo.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: martyna.wojcik@pontoonsolutions.com

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook