• Praktyki / staż
  • Edynburg
  • Dodana 2 miesiące temu

centrum_feniks Feniks. Counselling, Personal Development and Support Services Ltd.

Centrum Rozwoju, Terapii i Wsparcia FENIKS serdecznie zaprasza do odbycia praktyk studenckich w ramach programu Erasmus+ w siedzibie organizacji w Edynburgu.

Celem Feniksa jest integracja oraz niesienie wsparcia psychicznego osobom z Europy Środkowo-Wschodniej mieszkających na terenie Edynburga i całej Szkocji. Udzielamy pomocy psychologicznej dorosłym i dzieciom w zmaganiu z przeciwnościami, jakie stawia przed nimi emigracji. Realizujemy projekty aktywizujące szkocką Polonię, takie jak: Grupa Malucha, Aktywni 50+ czy Leith Conversation Cafe.
Praktyki są skierowane do studentów wszystkich kierunków, a w szczególności psychologii, zainteresowanych tematem różnic kulturowych.

W zależności od zainteresowań praktykanta, proponujemy szereg zadań:
– pomoc w administracji,
– pozyskiwanie grantów i funduszy na realizację projektów,
– współpraca z partnerami,
– przetwarzanie danych,
– przygotowywanie pism i oświadczeń,
– promocja organizacji Feniks oraz realizowanych projektów,
– współtworzenie projektów, mających na celu pomoc imigrantom z krajów Europy Środkowo-Wschodniej,
– utrzymywanie bazy danych klientów,
– obsługa klientów zainteresowanych terapią,
– udział w psychoterapii grupowej,
– przygotowanie warsztatów psychologicznych.

Oferujemy:
– szybki kontakt i pomoc w przygotowaniu aplikacji na Erasmusa+ i pozyskania stypendium na ten cel,
– zapoznanie się z działalnością organizacji charytatywnych za granicą,
– możliwość realizacji własnych projektów,
– możliwość rozwoju i wykorzystania Twoich umiejętności,
– pracę w małym zespole,
– miłą atmosferę,
– doświadczenie i wykonywanie pracy, która przyczynia się do poprawy życia innych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mailowy: info@feniks.org.uk .
W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z Magdą Czarnecką, info@feniks.org.uk, +44 7510 122 425 .

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: info@feniks.org.uk

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook