• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 tygodnie temu

Firmao.pl

Łódzki startup. Aplikuj tylko jeśli nie lubisz korpo 🙂

Opis stanowiska:
Obsługę dotychczasowych klientów (firmy i instytucje)
Dobór indywidualnych rozwiązań dla klientów
Przygotowywanie prezentacji oraz ofert, jak również prowadzenie negocjacji.
Definiowanie potrzeb biznesowych dla rozwoju produktu.

Wymagania:
Umiejętności przedsiębiorczego myślenia, planowania i zarządzania czasem, rozwiązywania problemów.
Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
Konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
Samodzielność, inicjatywa i pasja w działaniu.
Bardzo dobra organizacja własnej pracy. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B – preferowane w branży IT.

Oferujemy:
Motywujący system wynagradzania uzależniony wyłącznie od Twojego zaangażowania i skuteczności.
Pracę przy innowacyjnych projektach biznesowych.
Pracę w stabilnej i niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie informatycznej.
Przyjazną atmosferę i wsparcie w codziennej pracy.
Nieograniczone możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
Elastyczne podejście do potrzeb pracownika.
Pracę w formie praktyk, część etatu, lub całego etatu

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praca@firmao.pl