• Kreator Kariery
  • Poznań
  • Dodana 2 tygodnie temu

Franklin Templeton Investments

Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze oddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w 35 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

Szukamy stażysty zainteresowanego pracą przy uruchamianiu nowych funduszy oraz umożliwianiu istniejącym funduszom inwestowanie na globalnych rynkach. W swojej codziennej pracy będziesz miał okazję pracować między innymi z działami operacyjnymi, prawnymi, ds. zarządzania ryzykiem i zgodności zlokalizowanymi na całym świecie.

Zakres obowiązków:
• Analiza, weryfikacja, budowanie baz danych dotyczących rejestracji funduszy na rynkach w celach inwestycyjnych przy współpracy z analitykami działu oraz działami operacyjnymi.
• Przygotowywanie dokumentów rejestracyjnych, statystyk i raportów.
• Komunikacja telefoniczna i mailowa z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu ukończenia rejestracji/projektu.
• Wspieranie analityków poprzez przygotowywanie analiz, zbieranie informacji dotyczących nowych i istniejących kont oraz funduszy.
• Udział w bieżących projektach realizowanych w ramach zespołu lub działu.

Idealny kandydat:
• Posiada zainteresowania w ramach takich obszarów jak administracja i rynki finansowe.
• Posiada praktyczną znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio-zaawansowanym (w szczególności Excela).
• Swobodnie i skutecznie porozumiewa się w języku angielskim, w mowie i w piśmie.
• Jest komunikatywny, wykazujący się inicjatywą i elastycznością w działaniu.
• Jest sumienny i dokładny.
• Ma dobre umiejętności analityczne i organizacyjne.
• Posiada umiejętność pracy w zespole, w dynamicznym i globalnym środowisku oraz pod presją czasu.
• Posiada status studenta i jest dostępny 25-30 godzin tygodniowo.

Oferujemy:
• Płatny staż na okres 6 miesięcy
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o uznanej marce
• Przyjazne i wspierające środowisko pracy
• Atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania (Andersia Tower)
• Siłownię w budynku biura

Aby aplikować skorzystaj z linku do strony: https://fti.taleo.net/careersection/2/jobdetail.ftl?job=819656 →