• Kreator Kariery
  • Dowolna lokalizacja
  • Dodana 3 tygodnie temu

Friendly Accounting Limited

Prężnie rozwijająca się Brytyjska firma księgowa Friendly Accounting, poszukuje ambitnych osób do pracy na stanowisku Przyszły Księgowy. Przewidywane zarobki około 10.000 zł po okresie 6 miesięcy.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
• Zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
• Otwartość na zdobywanie wiedzy
• Pełne zaangażowanie, oraz profesjonalizm
Zapewniamy;
• Pełne przeszkolenie do samodzielnego wykonywania pracy księgowego
• Pakiet szkoleń
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Stałą opiekę trenera
• Dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur Friendly Accounting
• Możliwość założenia własnego biura na zasadach franczyzy

Dlaczego warto wybrać współpracę z Friendly Accounting? Ponieważ jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na efekt i nowoczesne technologie. Dlatego jesteśmy otwarci na pracę zdalną. Możesz pracować z dowolnego mmiejsca na ziemi i zarabiać w Wielkiej Brytani. Stawiamy na rozwój i sprawdzonych ludzi. Od pierwszego dnia pracy, budujesz portfel swoich przyszłych klientów i decydujesz o tym ile chcesz zarabiać.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na maila office@friendlyaccounting.co.uk w tytule wiadomości proszę o wpisanie Księgowy – język kontaktowy

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: office@friendlyaccounting.co.uk

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook