Friendly Accounting Limited Friendly Accounting Limited

Friendly Accounting Limited

Prężnie rozwijająca się Brytyjska firma księgowa Friendly Accounting, poszukuje ambitnych osób do pracy na stanowisku Przyszły Księgowy. Przewidywane zarobki około 10.000 zł po okresie 6 miesięcy.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
• Zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
• Otwartość na zdobywanie wiedzy
• Pełne zaangażowanie, oraz profesjonalizm
Zapewniamy;
• Pełne przeszkolenie do samodzielnego wykonywania pracy księgowego
• Pakiet szkoleń
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Stałą opiekę trenera
• Dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur Friendly Accounting
• Możliwość założenia własnego biura na zasadach franczyzy

Dlaczego warto wybrać współpracę z Friendly Accounting? Ponieważ jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na efekt i nowoczesne technologie. Dlatego jesteśmy otwarci na pracę zdalną. Możesz pracować z dowolnego mmiejsca na ziemi i zarabiać w Wielkiej Brytani. Stawiamy na rozwój i sprawdzonych ludzi. Od pierwszego dnia pracy, budujesz portfel swoich przyszłych klientów i decydujesz o tym ile chcesz zarabiać.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na maila recruitment@friendlyaccounting.eu w tytule wiadomości proszę o wpisanie Księgowy – język kontaktowy

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: recruitment@friendlyaccounting.eu

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook