Full Job

Agencja Pracy Tymczasowej FULL JOB to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w kompleksowej organizacji procesu zatrudnienia pracowników tymczasowych na terenie całego kraju.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych od zaraz do odbycia
PŁATNYCH PRAKTYK W DZIALE LOGISTYKI

Miejsce pracy: Łódź ok ul. Nowy Józefów

Główne zadania to:
• Przyjęcie dostaw
• Drukowanie etykiet
• Cykliczne inwentaryzacje
• Monitorowanie wskaźników KPI
• aktualizacja cyklicznych szkoleń , OP-elki
• śledzenie planu produkcyjnego i zamawianie tworzyw i półproduktów z magazynu zewnętrznego
• segregacja dokumentów
• kontrola FIFO (sprawdzanie nośników czy wózkowy dobrze wydał)
• wspieranie prac magazynowych

Zgłoś się do nas wysyłając SMS o treści LOGISTYKA na nr 733-550-950

Wymagania:
– gotowość do rozpoczęcia praktyk od zaraz
– zainteresowania tematami związanymi z logistyką
– mile widziani studenci studiów dziennych jak i zaocznych (kier.logistyka)

Oferujemy:
– umowy zlecenie (początkowo przez agencję, docelowo umowa o pracę przez Naszego Klienta)
– wynagrodzenie godzinowe
– opiekę przypisanego Konsultanta

Prosimy o dopisanie Klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: monika.sadowska@fulljob.pl