• Umowa o pracę
  • Dowolna lokalizacja
  • Dodana 8 miesięcy temu

Galvano-Partners Sp. z o.o. Sp.k.

Jesteśmy firmą działającą w branży obróbki powierzchniowej. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Laborant

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

– wykonywanie analiz chemicznych z przekazanych do laboratorium próbek elektrolitów
– opracowywanie wyników i przesyłanie do Klientów
– obsługa urządzeń do analizy instrumentalnej: spektrometr atomowy, x-ray
– obsługa i wykonywanie badań w komorze solnej i klimatycznej
– prowadzenie zaopatrzenia laboratorium w urządzenia i odczynniki
– wsparcie prac na poziomie administracyjnym biura
– współpraca z działem technologicznym, z czasem możliwa samodzielna praca technologiczna u Klienta, polegająca na kontroli parametrów lub naprawie pracy elektrolitów galwanicznych, a także prezentacji produktów i oferty firmy

Wymagania:
– wykształcenie wyższe chemiczne lub zbliżone
– znajomość języka angielskiego
– zdolności organizacyjne
– umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
– odwaga i pewność siebie w wykonywaniu powierzonych zadań
– prawo jazdy kat. B (wraz z praktyką)
– prezencja, retoryka, umiejętność słuchania, zdolność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji – umiejętność pisania bezwzrokowego

Mile widziane:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub staż / praktyki w laboratorium analitycznym – znajomość urządzeń i zagadnień analityki instrumentalnej

Oferujemy:
– pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
– możliwość pracy w częściowym wymiarze godzin
– uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy
– atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
– szkolenia podnoszące kwalifikacje

Oferta skierowana wyłącznie do osób spełniających wszystkie wymienione wymagania, a także posiadających wysoki poziom zaangażowania i entuzjazmu do wspólnej pracy!

Możliwość rozpoczęcia pracy na część etatu przez studentów ostatniego roku.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: skowalczyk@galvanopartners.pl