• Umowa o pracę
  • Dowolna lokalizacja
  • Dodana 4 miesiące temu

Galvano-Partners Sp. z o.o. Sp.k.

Jesteśmy firmą działającą w branży obróbki powierzchniowej.Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Product Manager / Doradca Klienta

Region: kraj

Opis stanowiska:

  • – utrzymywanie i rozszerzanie współpracy z dotychczasowymi Klientami
  • – pozyskiwanie nowych Klientów przez prezentacje produktów i portfolio firmy (osobiście, telefonicznie, mailowo)
  • – budowanie dobrych relacji z Klientami i wizerunku firmy
  • – opracowywanie i dopracowywanie oferty firmy, a także jej optymalizowanie (dostępne i przyszłe produkty vs. aktualne i nowe branże docelowe)
  • – analiza zmian i tendencji rynkowych – wprowadzanie produktów na nowe rynki i przez nowe kanały dystrybucji
  • – negocjacje z dostawcami
  • – organizacja szkoleń, seminariów oraz udział w konferencjach

Wymagania:

  • – wykształcenie wyższe marketingowe / handlowe / chemiczne
  • – znajomość języka angielskiego
  • – zdolności organizacyjne, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • – odwaga i pewność siebie w wykonywaniu powierzonych zadań
  • – prawo jazdy kat. B (wraz z praktyką)
  • – prezencja, umiejętność słuchania i przemawiania, zdolności handlowe i negocjacyjne
  • – zdolność budowania i utrzymywania dobrych relacji
  • – umiejętność pisania bezwzrokowego

Mile widziane:

  • – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najlepiej w branży chemicznej, motoryzacyjnej lub budowlanej)
  • – znajomość budowy i pracy urządzeń przemysłowych tj. pompy, filtry, prostowniki, wirówki

Oferujemy:

  • – pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
  • – uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy
  • – atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i bonusów
  • – szkolenia podnoszące kwalifikacje

Oferta skierowana wyłącznie do osób spełniających wszystkie wymienione wymagania, a także posiadających wysoki poziom zaangażowania i entuzjazmu do wspólnej pracy!

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: skowalczyk@galvanopartners.pl