• Umowa o pracę
  • Dowolna lokalizacja
  • Dodana 5 dni temu

Gravet Consulting

Gravet Consulting Sp. z o.o. działa z sukcesem na rynku doradztwa personalnego od 1995r. współpracując z firmami zlokalizowanymi w całej Polsce i zagranicą.

Naszym Klientem jest prężnie rozwijające się Biuro Konstrukcyjne, należące do renomowanej, międzynarodowej firmy z branży lotniczej. Jako lider na rynku, nasz Klient wyróżnia się dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii oraz dużym nakładom na innowacje.

W związku z intensywnym rozwojem Biura Konstrukcyjnego, poszukujemy Kandydata/tki do pracy na stanowisku:
SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH
Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań:

• Prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w zakresie pozyskanych środków unijnych;
• Przygotowywanie wniosków/aplikacji oraz innych, niezbędnych dokumentów pozwalających na pozyskanie funduszy unijnych;
• Przygotowywanie sprawozdań z realizacji projektu, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń;
• Koordynowanie prac celem pozyskiwania niezbędnych dokumentów do wniosków;
• Realizacja działań informacyjnych i promocyjnych funduszy europejskich;
• Przygotowywanie i prowadzenie postępowania ofertowego;
• Szacowanie ryzyka dla realizowanych przez firmę projektów.

Oczekiwania wobec Kandydata/tki:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze, ekonomiczne, techniczne);
• Co najmniej 3 lata popartego sukcesami doświadczenia z zakresu pozyskania i rozliczania projektów finansowanych ze środków unijnych;
• Mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu rozliczania projektów finansowanych ze środków programu Horyzont 2020;
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2 (doświadczenie w pracy w języku angielskim);
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
• Podstawowa wiedza z zakresu finansów i księgowości;
• Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

Pracodawca oferuje:
• Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach organizowanych w Polsce i zagranicą;
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjny pakiet benefitów;
• Elastyczne godziny pracy.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania CV na adres:
monika.zielinska@gravet.com.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: SFEU/18

Dziękując za zainteresowanie naszą ofertą informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Gravet Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Sienkiewicza 13, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poźn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: info@gravet.com.pl