• Umowa zlecenie / o dzieło
  • Łódź
  • Dodana 4 miesiące temu

Grupa Brokerska "Quantum" Sp. z o.o.

Grupa Brokerska QUANTUM Sp. z o.o. w związku z intensywnym rozwojem i realizacją nowych projektów, poszukuje studenta do pracy na stanowisko:

Pracownik administracyjny

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
• Odbiór i dostarczenie dokumentów do/z Towarzystw Ubezpieczeniowych i kontrahentów Spółki
• Wprowadzanie danych dotyczących dokumentów ubezpieczeniowych do systemu
• Archiwizacja
• Skanowanie dokumentów

Wymagania:
• Wysoka kultura osobista i komunikatywność
• odpowiedzialność

Oferujemy:

• Pracę w niepełnym wymiarze godzin na umowę zlecenie,
• Atrakcyjny system wynagrodzeń,
• Możliwość kontynuacji zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@quantum-broker.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: beata.marciniak@quantum-broker.pl