• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

Hexeline Sp. z o.o. Sp. K.

OPIS STANOWISKA
 współtworzenie wizerunku marki
 aktywny udział w tworzeniu kreatywnych projektów dla marki
 przygotowywanie projektów graficznych, materiałów promocyjnych i reklamowych POS (w tym katalogów, ulotek, banerów)
 skład DTP i przygotowanie do druku
 przygotowanie i obróbka zdjęć produktów
 dbałość o spójną komunikację marketingową marki we wszystkich obszarach
 aktywne uczestniczenie w pracach Działu Sprzedaży i Marketingu w tworzeniu materiałów wspierających sprzedaż
 inne prace graficzne i kreatywne

WYMAGANIA
 bardzo dobra obsługa programów graficznych (Indesign, Photoshop, Illustrator)
 wiedza pozwalająca na tworzenie grafik 2D/3D zarówno do Internetu jak i do druku
 nastawienie na realizację celów
 doskonałe zdolności planowania i organizacji pracy
 umiejętność pracy pod presją czasu
 odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
 samodzielność
 prawo jazdy, kat. B

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: malgorzata.gruda@onet.pl