• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

Hill International Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce, częścią międzynarodowej grupy, zajmującą się zarządzaniem projektami budowlanymi oraz kosztami inwestycji. Realizujemy projekty handlowe, biurowe, oraz mieszkaniowe. W związku z realizacją prestiżowej inwestycji budowlanej na terenie Łodzi poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko Asystentki/Asystenta Biura Budowy.

Główne obowiązki:
– administracyjne koordynacja biura budowy;
– kontrola przepływu dokumentacji;
– wsparcie administracyjne zespołu projektowego;
– raportowanie i zarządzanie korespondencją.

Oczekiwania:
– student studiów zaocznych lub absolwent dowolnego kierunku (praca w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku);
– doświadczenie zawodowe w pracy biurowej;
– obsługa komputera (Windows, Office);
– umiejętność pracy w zespole;
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

CV prosimy wysyłać na adres kariera@hillintl.com
Administratorem danych osobowych jest firma Hill International Sp. z o.o. Informujemy, że skontaktujmy się z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kariera@hillintl.com