Izodom 2000 Polska Sp. z o.o.

Firma Izodom 2000 Polska Sp z o.o. – polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych, działający na 18 rynkach zbytu od 25 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą.

Obecnie poszukujemy osób na 3 miesięczne praktyki zawodowe w dziale marketingu.

Obowiązki:
– Bieżąca pomoc dla działu marketingu
– Prowadzenie samodzielnie 3 projektów przy wsparciu pracowników działu marketingu
– Kontakt z partnerami z Polski jak i zagranicy
– Kontakt z uczelniami i organizacjami studenckimi

Wymagania :
– Posiadanie statusu studenta
– Komunikatywność
– Zaangażowanie w pracę
– Znajomość pakietu MS Office
– Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
– Systematyczność
– Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy :
– Pełne wsparcie merytoryczne podczas praktyk
– Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w kierunku marketingu
– Zaświadczenie o ukończeniu praktyk
– Płatne praktyki 800 zł netto/ mc

Miejsce pracy : Zduńska Wola, Ul Ceramiczna 2 a
Czas pracy : od 03.07.2017 do 29.09.2017
Zgłoszenia proszę kierować na adres
marketing@izodom.pl do 20.06

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: marketing@izodom.pl