• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 tygodnie temu

Kamikaze

Kamikaze to jedna z czołowych agencji interaktywnych w Polsce. Pracujemy m.in. dla Orange Polska, L`Oréal Paris, Men Expert, Czech Airlines.

Oferujemy najlepsze staże w branży
Więcej o stażach w Kamikaze na: http://kamikaze.com.pl/praktyki-i-staze/
Jak wygląda praca w projekcie badawczym? Projektujemy nowe rozwiązania. Zestawiamy dane w Excelu. Testujemy narzędzia do zbierania danych i do komunikacji marketingowej. Instalujemy technologie. Porównujemy algorytmy. Szukamy opracowań naukowych. Studiujemy API.

Podczas stażu/praktyk:
* Będziesz ciężko pracować ramię w ramię z analitykami Kamikaze.
* Nabierzesz podstawowego doświadczenia w pracy z danymi.
* Zrealizujesz jasno określony program stażu/praktyk.
* Otrzymasz wsparcie sympatycznego, ale wymagającego opiekuna stażu.
* Uzyskasz rzetelną ocenę swojej pracy.
* Dostaniesz wszystkie potrzebne dokumenty.

ZAKRES ZADAŃ
* Będziesz wspierać analityków podczas pracy nad projektem badawczym.
* Będziesz współpracować z innymi specjalistami Agencji.
* Przygotujesz część dokumentacji projektu.
* Wyszukasz i uporządkujesz informacje.

WYMAGANIA
* Oczekujemy, że znajdziesz z nami wspólny język
* Zależy nam na tym, żebyś wiedział cokolwiek o marketingu.
* Chcemy, abyś – w ustalonym zakresie – samodzielnie organizował swoją pracę i rozwiązywał problemy.
* Łatwiej będzie Ci, jeżeli lubisz łamigłówki i jesteś gadżeciarzem.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@kamikaze.com.pl