• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

Kariera.pl

Na czym polega praca:

Zatrudniamy ponad 70 tys. pracowników na cały świecie, a nasze łódzkie centrum dowodzenia ściśle współpracuje z biurami w Barcelonie, Sao Paulo w Brazylii i Kochi w Indiach. Chcesz dołączyć do naszej organizacji i pracować dla światowego lidera w dziedzinie procesów biznesowych i usług informatycznych?

W naszej firmie poza możliwością poznania pracy operacyjnej z zakresu księgowości i obsługi klienta, będziesz mógł rozwijać się w zakresie usprawnień procesów na globalną skalę. Nie będziemy przed Tobą stawiać drastycznych targetów. Wystarczy, że będziesz wykonywać swoją pracę sumiennie i na czas. Brzmi dobrze? Czytaj dalej!

Zakres obowiązków:

Znasz niemiecki na poziomie zaawansowanym? Jesteś zainteresowany/a rozwojem w międzynarodowym środowisku. Szukasz miejsca, w którym mógłbyś/mogłabyś poznawać funkcjonowanie różnych działów? Witamy na pokładzie!

Na stanowisku Asystent HR z językiem niemieckim będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie administracyjne w jednej lub kilku wyspecjalizowanych funkcjach HR, takich jak: wynagrodzenia, świadczenia, relacje pracownicze.

Nauczysz się tworzyć formularze personalne, analizy oraz statystyki dotyczące funkcjonowania działu HR i zatrudniania personelu.

Zajmiesz się kompleksową obsługą pracowników w zakresie wypełniania kwestionariuszy personalnych, obliczania świadczeń płacowych, wyliczania dni urlopowych.

Powierzymy Ci opiekę nad bazami danych zawierających poufne informacje personalne.

Wesprzesz swój zespół w opracowywaniu raportów związanych z zagadnieniami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz funkcjonowania działu personalnego.

Kluczowe kompetencje:

Poszukujemy osób które posiadają pierwsze doświadczenie biznesowe (np. bank lub dział obsługi klienta) i świetnie posługujących się językami: niemieckim (poziom min. C1) oraz angielskim (poziom min. B2). Wszystkiego innego nauczymy Cię na miejscu.

Języki:
Niemiecki – Zaawansowany (C1)
Angielski – Średnio-zaawansowany (B2)

Benefity:

Na start dostaniesz umowę o pracę. Będziesz pracował w nowym, dynamicznie powiększającym się zespole międzynarodowym. Dodatkowo możesz liczyć na stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 6 tys. miesięcznie. Dostaniesz od nas bogaty pakiet benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po prywatną opiekę medyczną i fundusz emerytalny. Chcemy dopasować pakiet socjalny do Twoich potrzeb. Mamy elastyczny czas pracy: 08:00 – 16:00 bądź 09:00 – 17:00.

Zainteresowany? Czekamy na Twoje CV w jęz. angielskim!