Kilargo Sp. z o.o.

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

Aktualnie oferujemy:

PŁATNE PRAKTYKI W DZIALE FINANSOWYM (obszar administracji)

Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (okolice Pabianic)

Zadania:

Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
Wprowadzanie danych do systemu komputerowego
Inne czynności administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego
Wymagania:

Status studenta
Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
Komunikatywność
Dokładność i sumienność
Dyspozycyjność w godzinach 8-16 będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:

Możliwość odbycia płatnych praktyk
Elastyczny harmonogram praktyk (10-20h tygodniowo, ustalany zgodnie z zapotrzebowaniem lub możliwościami czasowymi Studenta)
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej z branży FMCG
Przyjazny zespół współpracowników

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: karolina.winciorek@kilargo.pl