• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu
  • Ta oferta jest już nieaktualna

Kilargo Sp. z o.o.

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

Aktualnie oferujemy:

BEZPŁATNE PRAKTYKI W DZIALE PLANOWANIA

Nr Ref PP/2018/L
Miejsce pracy: Łódź, ul. Piotrkowska

Oferujemy:
– Bezpłatną praktykę studencką
– Elastyczny harmonogram praktyk( wymiar, ustalany co tydzień w zależności od zapotrzebowania firmy oraz możliwości czasowych Studenta)
– Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej z branży FMCG
– Przyjazny zespół współpracowników
– Referencje po zakończonych praktykach

Zadania:
– Wsparcie administracyjne Specjalistów (pomoc w przygotowywaniu zestawień, analiz, raportów, etc..)
– Wprowadzanie danych do systemu ERP (zakładanie zleceń, import planów)
– Współpraca z Działem Produkcji, Logistyki, Zakupów, BIR, Finansowym

Wymagania:
– Status studenta/absolwenta (mile widziane: zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie i marketing, logistyka)
– Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
– Komunikatywność
– Chęć do nauki
– Systematyczność, dokładność i sumienność

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.