• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 4 miesiące temu

Lobo HR

Zakres obowiązków:

Zatrudnieni Specjaliści zasilą szeregi działów: księgowego, administracyjnego, rekrutacyjnego, back- office i wsparcia technicznego, a także stanowić będą grupę liderów.

Wymagania:

Zaawansowana znajomość języka angielskiego i/lub drugiego języka obcego,
Znajomość pakietu Ms Office,
Znajomość SAP, Oracle będzie dodatkowym atutem,
Doświadczenie w pracy w firmie typu SSC/ BPO mile widziane,
Dyspozycyjność do pracy w Krakowie w wymiarze pełnego etatu.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
Pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku,
Prywatną opiekę medyczną wraz z ubezpieczeniem grupowym,
Pakiet rozrywkowo-sportowy,
System szkoleń,
Realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: ewa.falkiewicz@lobohr.pl