• Praktyki / staż
  • Pabianice
  • Dodana 2 miesiące temu

Lumileds Poland S.A.

Firma łączy 2 biznesy-technologię LED i oświetlenie samochodowe.

Lumileds jest firmą globalną łączącą dwa biznesy – innowacyjną technologię LED oraz oświetlenie samochodowe.
Lumileds jest światowym liderem oświetleniowym, który oferuje swoim klientom oświetlenie samochodowe, oświetlenie ogólne oraz segment konsumencki.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant- Informatyk w Dziale Jakości
Miejsce pracy: Pabianice

Najważniejsze obowiązki:
• Automatyzacja raportowania danych z baz SQL w oparciu o Microsoft Visual Studio.
• Automatyzacja raportowania danych z baz SQL w oparciu o MS Acess.
• Automatyzacja raportowania z danych z plików Excel w opariu o VBA.
Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:
• Studenci kierunków informatycznych; bazy danych
• SQL Server Mangement Studio-średniozaawansowany
• Microsoft Visual Studio-średniozaawansowany
• VBA – Visual Basic for Aplication- średniozaawansowany
• MS Access-średniozaawansowany
• MS Excel-średniozaawansowany
• Znajomość baz danych, VBA, MS Excel,
• umiejętności analityczne
• szybkie przyswajanie wiedzy
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie o najwyższych standardach;
• Min. 160 godzin praktyk, w dogodnym wymiarze godzinowym, możliwość dostosowania godzin praktyk do indywidualnych potrzeb (rozłożona w czasie);
• Możliwość odbycia praktyk w ciągu całego roku
• Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• Możliwość zapoznania się z różnymi obszarami w trakcie odbywania praktyk
Aplikacje proszę wysyłać na adres mailowy: Rekrutacje.Pabianice@lumileds.com z dopiskiem „Praktykant- Informatyk w Dziale Jakości”.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: anna.grzankowska@lumileds.com