• Praktyki / staż
  • Pabianice
  • Dodana 2 tygodnie temu

Lumileds Poland S.A.

Firma łączy 2 biznesy-technologię LED i oświetlenie samochodowe.

Lumileds jest firmą globalną łączącą dwa biznesy – innowacyjną technologię LED oraz oświetlenie samochodowe.
Lumileds jest światowym liderem oświetleniowym, który oferuje swoim klientom oświetlenie samochodowe, oświetlenie ogólne oraz segment konsumencki.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Praktykant w Dziale IT
Miejsce pracy: Pabianice

Najważniejsze obowiązki:
• Obsługa zgłoszeń użytkowników
• Pomoc w administrowaniu i monitorowaniu infrastruktury serwerowej, sieciowej i telekomunikacyjnej;
• Wsparcie w projektach biznesowych w zakresie systemów teleinformatycznych;
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami;
• Współpraca z pozostałymi zespołami działającymi w Dziale IT.
Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:
• Student kierunków informatycznych (min. 2 rok);
• Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows oraz MS Windows Server;
• Znajomość urządzeń sieciowych Cisco;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.
Mile widziane:
• Znajomość koncepcji zarządzania usługami IT (ITIL);
• Znajomość notacji UML i BPMN;
• Certyfikat MCSA;
• Certyfikat CCNA;
• Certyfikat ITIL Foundation;
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji w zespole.
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie o najwyższych standardach;
• Min. 160 godzin praktyk, w dogodnym wymiarze godzinowym, możliwość dostosowania godzin praktyk do indywidualnych potrzeb (rozłożona w czasie);
• Możliwość odbycia praktyk w ciągu całego roku
• Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• Możliwość zapoznania się z różnymi obszarami w trakcie odbywania praktyk

Aplikacje proszę wysyłać na adres mailowy: Rekrutacje.Pabianice@lumileds.com z dopiskiem „Praktykant w Dziale IT”.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacje.pabianice@lumileds.com