• Praca tymczasowa
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

Manpower

Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników do pracy na stanowisku Referent ds. Zasobów Ludzkich
Obowiązki :
– prowadzenie procesów rekrutacji pracowników tymczasowych
– współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług pracy tymczasowej
– prowadzenie raportów realizowanych procesów rekrutacji oraz stanu zatrudnienia personelu tymczasowego
– koordynacja wszelkich spraw związanych z zatrudnieniem pracowników tymczasowych
– realizacja innych zadań i poleceń przełożonych związanych z zajmowanym przez pracownika stanowiskiem

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w tym także związane z rekrutacją pracowników tymczasowych
– Bardzo dobra znajomość przepisów o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
– znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
– bardzo dobra znajomość Ms Excel
– Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
– Realne możliwości rozwoju
– Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– Umowę o pracę tymczasową
– Możliwość skorzystania z pakietu benefitów ManpowerPremium (karta Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe)
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Miłą atmosferę w pracy

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: marlena.korczynska@manpower.pl