• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 2 tygodnie temu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR

ManpowerGroup (412) to blisko 70-letnia firma doradztwa personalnego, dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany Zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. pracy tymczasowej

Oferujemy:
– Realne szanse na rozwój zawodowy oraz awans
– Współpracę w oparciu o umowę o pracę
– Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
– Rozbudowany pakiet socjalny, m.in. karta Medicover, karta Multisport, bogaty pakiet szkoleń, programy wdrożeniowe
– Możliwość pracy w wyjątkowym zespole zbudowanym z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii

Zadania:
– Rekrutacja pracowników tymczasowych
– Realizowanie procesów kompleksowej selekcji i rekrutacji
– Zamieszczanie ofert pracy
– Bieżący i partnerski kontakt z Klientem
– Podstawowa obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników
– Utrzymywanie regularnego kontaktu z kandydatami
– Tworzenie raportów dotyczących zatrudnienia

Oczekujemy:
– Zainteresowania branżą HR
– Proaktywnego podejścia i inicjatywy
– Chęci rozwoju w branży HR w agencji rekrutacyjnej
– Dyspozycyjności do pracy w godzinach 8.00 – 17.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres malwina.kucharska@manpower.pl w tytule wpisując MKB/020

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”
Oferta dotyczy pracy stałej

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: malwina.kucharska@manpower.pl