• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 2 tygodnie temu

MarketLab Sp. z o.o.

Firma MarketLab Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań informatycznych podnoszących zyskowność handlu tradycyjnego w Polsce.

Szukaj z nami indywidualnych rozwiązań, przedstawiaj swoje pomysły podczas „burzy mózgów”, pozyskuj i wdrażaj nowych Klientów w pierwsze w Europie innowacyjne projekty, których będziesz częścią!

TWOJE ZADANIA:

• Wdrażanie i pozyskiwanie Klientów do innowacyjnego systemu.
• Opieka nad stałą bazą Klientów – budowanie i utrzymywanie relacji.
• Realizacja projektów o różnorodnej tematyce, zgodnych ze zleceniami partnerów biznesowych.
• Przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywanie problemów Klientów.
• Przygotowanie raportów i analiz podsumowujących pracę własną/całego zespołu.

NASZE WYMAGANIA:

• Samomotywacja: nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz determinacja w działaniu.
• Chęć do rozmów i zadawania pytań.
• Wysokie zdolności interpersonalne.
• Znajomość programów pakietu Microsoft Office – Excel, Word.
• Mile widziane umiejętności sprzedażowe.

OFERUJEMY:
• Zatrudnienie na pełen etat.
• Niezbędne narzędzia wspomagające pracę.
• Pracę w stałych, jasno określonych godzinach.
• Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.
• Szkolenia niezbędne z perspektywy wykonywanej pracy.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy realizacji projektów marketingowo – informatycznych w największych spółkach w Polsce.

DODATKOWO, JEŚLI MASZ OCHOTĘ:
• wygrać turniej w piłkarzyki,
• zasmakować pysznej kawy w towarzystwie uśmiechniętych ludzi,
• spróbować najlepszego brownie z prażonymi migdałami w mieście,
• poznać ludzi, którzy bawią się swoją pracą,
• zrobić sobie przerwę na fryzjera, masaż lub trening,
• wyjść na spacer na nowy Woonerf w Łodzi.

NIE CZEKAJ – WYSYŁAJ DO NAS SWOJE CV!
JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O NAS WIĘCEJ, ZAJRZYJ NA:

Start

KONTAKT:
Pisemne oferty zatytułowane imieniem i nazwiskiem zawierające CV wraz z deklaracją:
„Wyrażam zgodę, aby moje dane personalne były przechowywane przez MarketLab Sp. z o.o. i przetwarzane w związku z prowadzonymi rekrutacjami” prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@marketlab.pl

Uprzejmie informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: gosia.przepiora91@gmail.com