• Kreator Kariery
  • Łódź
  • Dodana 1 miesiąc temu

MobileMS Michał Stefański

Zakres obowiązków:
1. Kierowanie zespołem projektowym;
2. Nadzór nad realizacją projektu w ustalonych założeniach;
3. Planowanie harmonogramów i budżetów;
4. Przygotowanie dokumentów zarządczych;
5. Utrzymywanie relacji z klientem i dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
6. Raportowanie rezultatów.

Oferujemy:
1. Przygotowanie do pracy na stanowisku kierownika projektu;
2. Szkolenia z metodyk zarządzania projektami;
3. Wsparcie doświadczonych kierowników projektu;
4. Różnorodne i rozwijające projekty;
5. Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego;
6. Możliwość pracy zdalnej w wybrane dni– po okresie próbnym;
7. Pracę w wygodnej lokalizacji, w centrum Łodzi;
8. Progresywny skok wynagrodzenia w przedziale 2-10tys zł netto.

Wymagania:
1. Średnia ocen z ostatniego roku studiów minimum 4,5;
2. Dokładność i systematyczność w realizacji powierzonych zadań;
3. Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
4. Nastawienie na cel;
5. Chęć rozwoju;
6. Umiejętność pracy pod presją czasu;
7. Otwartość i komunikatywność;
8. Dyspozycyjność;
9. Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
1. Podstawowa wiedza nt. dowolnej metodyki zarządzania projektami;
2. Doświadczenie w organizacji i/lub kierowaniu zespołem, np. w organizacji studenckiej;
3. Znajomość branży IT;
4. Prawo jazdy kat B.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@mobilems.pl