• Kreator Kariery
  • Łódź
  • Dodana 3 tygodnie temu

MobileMS Michał Stefański

Jeżeli:
– jesteś osobą ambitną, odpowiedzialną i dokładną,
– masz doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych (mile widziane),
– chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie księgowości, prawa zamówień publicznych i prawa europejskiego.

Opis stanowiska:
• opracowanie wniosków o płatność,
• zarządzanie i rozliczanie projektów dofinansowanych ze środków krajowych lub unijnych,
• nadzór nad budżetem realizowanych projektów,
• prowadzenie dokumentacji finansowej projektów,
• koordynacja obiegu dokumentacji dotyczącej projektów badawczych i inwestycyjnych,

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat,
• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (centrum Łodzi),
• elastyczne godziny pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• udział w realizacji ciekawych projektów,
• dużą różnorodność wykonywanych zadań,
• pracę w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem.

Nasze oczekiwania:
• mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych,
• zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• skrupulatność i odpowiedzialność,
• lojalność i pracowitość,
• dynamika w działaniu, umiejętność trafnego i szybkiego podejmowania decyzji,
• doskonała organizacja pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na e-mail: biuro@mobilems.pl
W CV prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb przyszłych rekrutacji na inne stanowiska w firmie MobileMS Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926z późn. zm.)”
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@mobilems.pl