• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

MS POS Poland Sp. z o.o.

MS POS Poland sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie średniej i dużej wielkości przedsiębiorstwami, a także systemów IT dla sieci branżowych sklepów detalicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zespołowi wysokiej klasy specjalistów posiadamy grono zadowolonych klientów i zajmujemy czołowe miejsce w swojej branży będąc wiodącym dostawcą rozwiązań firmy Microsoft.

Obecnie do biura w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystentka / Asystent Zarządu

Zakres obowiązków:
• Obsługa biura
• Nadzorowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej w Spółce oraz monitorowanie obiegu dokumentów
• Przygotowywanie analiz, zestawień, raportów, prezentacji
• Zarządzanie obiegiem informacji w Spółce
• Przygotowywanie i redagowanie dokumentów na potrzeby Spółki
• Koordynowanie wyjazdów służbowych, przydziału samochodów służbowych oraz rozliczanie delegacji
• Współpraca z dostawcami i negocjowanie warunków w obszarze usług hotelowych, telefonicznych itp.
• Archiwizacja dokumentów
• Wystawianie faktur
• Dbanie o wizerunek i wygląd biura, tworzenie pozytywnego wizerunku Spółki
• Obsługa recepcyjna wizyt gości krajowych i zagranicznych
• Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi obsługującymi Spółkę
• Zaopatrzenie biura (art. biurowe, spożywcze, itp.);

Wymagania:
• Wykształcenie minimum licencjackie
• Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie – warunek konieczny
• Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
• Umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
• Zdolności organizacyjne
• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych
• Wysoka kultura osobista i biznesowa
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Czynne prawo jazdy kategorii B
• Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznym zespole w szybko rozwijającej się firmie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
• Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające nasze wymagania zachęcamy do przesłania aplikacji na adres: praca@mspos.net z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133, poz. 883)”. W tytule proszę umieścić treść: Asystent Zarządu.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: praca@mspos.net