• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 8 miesięcy temu

Nordea Operations Centre

Lokalizacja: Łódź

Nordea Bank AB S.A jest częścią Grupy Nordea, wiodącej instytucji finansowej w krajach skandynawskich. Powstała w 2010 roku z myślą o obsłudze skandynawskich jednostek biznesowych Nordea.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zdobyć doświadczenie w bankowości lub dalej rozwijać się w obszarze finansów i posiadasz praktyczną znajomość obsługi komputera, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy pracowników do jednego z naszych zespołów – Operations Finland Processing Corporate. Jest to stabilna jednostka, która obsługuje klientów korporacyjnych Grupy Nordea z Finlandii w ramach działu Retail Banking.

Zadania i obowiązki:

Podstawowe obowiązki będą obejmowały obsługę wewnętrznych procesów finansowych dla oddziałów banku w Finlandii. W szczególności, w pierwszym okresie zatrudnienia głównym zadaniem będzie udział w projekcie, którego celem jest dostarczenie klientom zestawień finansowych na koniec roku finansowego. Praca będzie wymagała dobrej znajomości wewnętrznych systemów bankowych – pierwszy okres będzie nakierowany na szkolenia i treningi. Kluczowe w zadaniach będzie dbanie o najwyższą, jakość wysyłanych materiałów a także dotrzymanie terminowości.

Jeżeli chcesz poznać pozostałe departamenty – zapraszamy: http://nordea.pl/noc/jednostki-biznesu/

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie.
Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2.
Dokładność i zdolność analizowania danych.
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia).
Pakiet szkoleń wstępnych.
Pracę w międzynarodowym środowisku.
Komfortowe warunki zatrudnienia w nowoczesnych biurowcach w centrum Łodzi.
Pozytywną energię i profesjonalne wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań.
Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe, bilety do kina, ubezpieczenie na życie).

Więcej informacji:

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę “I give my permission for the processing of my personal data that is essential for the recruitment process in Nordea Bank AB branch in Poland, in accordance with the Act of 29.08.1997 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws No. 133, item 883 amended)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.