• Umowa o pracę
  • Pabianice
  • Dodana 2 miesiące temu
  • Ta oferta jest już nieaktualna

Paso-Trading Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Paso-Trading Sp. z o.o. przyjmie osobę na stanowisko:

ASYSTENT/KA DYREKTORA HANDLOWEGO

ZADANIA:
wspieranie Dyrektora w zakresie realizacji bieżących działań;
przygotowywanie ofert oraz umów handlowych;
dbanie o terminową realizację zadań;
przygotowywanie raportów oraz prezentacji na rzecz działań handlowych;
dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz informacji w wyznaczonym obszarze działania;
nadzór na działaniami marketingowymi;
organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych z udziałem Dyrektora.

WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne;
co najmniej roczne doświadczenie w pracy w dziale handlowym;
bardzo dobra znajomość MS Office;
znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym;
samodzielność w działaniu;
umiejętność właściwej organizacji własnego czasu pracy;
umiejętność koordynacji wielu zadań pod presją czasu;
wysoka kultura osobista;
terminowość, systematyczność oraz dokładność w realizacji powierzonych zadań;
komunikatywność;
prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
pracę w młodym i dynamicznym zespole;
możliwość dalszego rozwoju;
benefity pozapłacowe;