PLASTICA Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

– prowadzenie i nadzór nad systemami REACH i CLP
– śledzenie przepisów prawnych dotyczących wprowadzania do obrotu chemikaliów
– prowadzenie i sprawdzanie aktualności kart MSDS
– kontrola oraz archiwizacja deklaracji REACH nowych dostawców
– weryfikacja innych deklaracji wynikających z obowiązującego prawa np. RoHS
– współpraca z innymi działami: zakupów i sprzedaży oraz technologicznym w celu tworzenia i nadzorowania łańcucha dostaw

Wymagania

– wykształcenie wyższe chemiczne
– wiedza na temat systemów REACH i CLP oraz umiejętność praktycznego jej zastosowania
– minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z nadzorem nad substancjami chemicznymi
– znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy

– interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– możliwość rozwoju zawodowego w zaawansowanym technologicznie środowisku pracy
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym między innymi: karta medyczna, zniżki do klubów fitness i instytucji kultury, dodatkowe ubezpieczenie)

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja.plastica@tzmo.com.pl