• Kreator Kariery
  • Kielce
  • Dodana 1 miesiąc temu

Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań

PCWO Kancelaria Prawna jest jedną z wiodących firm prawniczych w Polsce, uznawaną za lidera w dziedzinie dochodzenia roszczeń ubezpieczeniowych. PCWO zajmuje się dopłatami do odszkodowań komunikacyjnych, odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych z polisolokat oraz zadośćuczynieniami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
RADCA PRAWNY / ADWOKAT
Miejsce pracy: Kielce
Wymagania:
• Posiadanie uprawnień Radcy Prawnego lub Adwokata,
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Radcy Prawnego lub Adwokata ,
• Umiejętność sporządzania pism procesowych, opiniowania umów,
• Bardzo dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych UFG i PBUK,
• Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
• Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
• Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• ambitną pracę w bardzo przyjaznym, pomocnym i prężnie działającym zespole,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia (z bonusami typu karta na siłownię, wyjazdy i imprezy integracyjne),
• możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji zawodowych,
• dla osób spoza regionu zapewniamy zakwaterowanie w hotelu firmowym.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem plus ewentualnie list motywacyjny). W tytule wiadomości należy wpisać „Aplikacja na stanowisko radca prawny/adwokat” (z konkretnym wskazaniem Państwa profesji).
Adres kontaktowy: rekrutacja@pcwo.pl
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.pcwo.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr133, poz883) z późn. zm.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: j.janus@pcwo.pl

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook