• Praca tymczasowa
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

Randstad Polska

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR.

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów, międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji, poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik recepcji   Oferta:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy i rozwoju
  • na początek praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i inne), płatne urlopy itd.
  • szansa na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • opieka konsultanta Randstad

Zadania:

  • odbieranie telefonów (także w języku angielskim)
  • witanie Gości
  • wysyłanie poczty i kurierów
  • zarządzanie obiegiem dokumentów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • książeczka Sanepidu (warunek konieczny)
  • sumienność, pozytywne nastawienie, umiejętność nawiązywania kontaktów
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Nie czekaj, prześlij CV i rozpocznij nową pracę !   ~   Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) „Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kaja.ziebicka@randstad.pl