Randstad Polska

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług HR.

Dla jednego z naszych klientów, znanej międzynarodowej firmy poszukujemy osób chętnych do odbycia płatnego stażu w okresie wakacyjnym (czerwiec-sierpień/wrzesień)!

Zapraszamy Was do zdobycia cennego doświadczenia w następujących działach:

BIURO OBSŁUGI SPRZEDAŻY
Nasze oczekiwania:
• wykształcenie w trakcie studiów (min. średnie)
• znajomość pakietu MS Office
• mile widziane doświadczenie w pracy księgowej/finansach

DZIAŁ ZOBOWIĄZAŃ:
• studenci kierunków ekonomicznych
• znajomość obsługi programów MS Office
• znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

DZIAŁ KONTROLI NALEŻNOŚCI:
• studenci studiów ekonomicznych
• Znajomość programów MS Office
• Znajomość podstaw księgowości

OFERUJEMY:
• staż płatny miesięcznie 2100-2200 PLN brutto
• pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy)
• certyfikat poświadczający odbycie stażu
• możliwość awansu w strukturach firmy!
• cenne doświadczenie zawodowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Praca Tymczasowa

„Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kaja.ziebicka@randstad.pl

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook