• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 4 miesiące temu

Recticel Sp.z.o.o

Firma Recticel Sp.z.o.o jest międzynarodową grupą przemysłową, która w Polsce działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając obecnie 600 osób.

Dla naszej dywizji Bedding w Polsce (Łódź) poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Planowania Produkcji

Specjalista ds. Planowania Produkcji jest odpowiedzialny za tworzenie w trybie dziennym planów produkcyjnych, generowanie dokumentów produkcyjnych i ich prawidłowy przepływ między wydziałami, kontrolę realizacji dziennych planów produkcyjnych, przepływ informacji o opóźnieniach między działem planowania, obsługi klienta i logistyki, udział w tworzeniu tygodniowych planów produkcyjnych (MPS).
Jako reprezentant działu Planowania Produkcji zapewniasz współpracę z wewnętrznymi działami: Obsługi klienta, Zakupów, Logistyki, Magazynu, Produkcji oraz R&D.

Twoje zadania:

• Generowanie codziennych raportów o zaległościach
• Kontrola dziennego wejścia zamówień pod względem ilościowym i terminowym
• Tworzenie dziennych planów produkcji dla poszczególnych działów fabryki
• Tworzenie i dystrybucję dokumentów produkcyjnych
• Koordynowanie przepływu informacji dotyczących opóźnień w produkcji
• Aktualizowanie, komunikowanie i koordynowanie akcji naprawczych dla wskaźników:
• OTIF
• Plan adherence

• Tworzenie i dystrybucję dokumentów produkcyjnych.
• Koordynowanie przepływu informacji dotyczących opóźnień w produkcji,
• Aktualizowanie, komunikowanie
i koordynowanie akcji naprawczych dla wskaźników:
• OTIF

Twoje kompetencje:
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Wysoka kultura osobista, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość aplikacji Lotu Notes i systemu ERP
• Dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność i proaktywność
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem
• Atutem będzie również dodatkowa znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy:
• Oferujemy umowę o pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie międzynarodowej, będącej liderem w swojej branży
• Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów ale także dużo ciekawych wyzwań z zakresu planowania produkcji i sporo dynamicznej pracy
• Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, dofinansowanie posiłków, kartę sportową dla aktywnych, imprezy świąteczne dla pracowników oraz dla dzieci i inne
• Jeśli będziesz chcieć w przyszłości rozwijać się na innym stanowisku, w innej funkcji to też odnajdziesz taką możliwość

Zainteresowaliśmy Cię?

Prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@recticel.com

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@recticel.com