• Kreator Kariery
  • Łódź
  • Dodana 3 tygodnie temu

Recticel Sp.z.o.o

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób. Także w Łodzi zlokalizowany jest zespół księgowości pracujący dla kilku spółek w Europie.

Jako Stażysta dołączysz do kilkunastoosobowego, nowopowstałego zespołu księgowego, który zajmuje się procesami księgowymi oraz raportowaniem. Będziesz miał możliwość pracy w międzynarodowym środowisku poprzez interakcję z różnymi lokalnymi podmiotami z grupy Recticel, znajdującymi się w Europie.

Twoje zadania:
• Wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań
• Pomoc przy dekretacji dokumentów księgowych
• Rozliczanie wydatków pracowniczych
• Weryfikacja danych w systemie księgowym

Twoje kompetencje:
• Absolwent/-ka lub student/-ka studiów ekonomicznych (preferowany kierunek finanse i rachunkowość )
• Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu rachunkowści
• Chęć zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju w obszarze księgowości
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
• Umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność i proaktywność

Co oferujemy:
• Oferujemy Ci możliwość nauki i rozwoju w ramach funkcji którą obejmiesz
• Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów, ale także dużo wyzwań
i dynamicznej pracy
• Zapewnimy Ci umowę zlecenie na okres wakacyjny (lipiec – sierpień)

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@recticel.com