• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

Recticel Sp.z.o.o

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób. Także w Łodzi zlokalizowany jest zespół księgowości pracujący dla kilku spółek w Europie.

Twoja rola:
Jako stażysta, będziesz wspierał Dział HR w projektach rekrutacyjnych, działaniach Employer Brandingowych, a także w codziennych pracach.

Będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę z zakresu Human Resources oraz doskonalić swoje umiejętności w praktyce.

Twoje zadania:
• Wsparcie realizacji procesów rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń, preselekcja aplikacji oraz kontakt z kandydatami
• Umawianie spotkań z kandydatami
• Przygotowywanie raportów podsumowujących procesy rekrutacyjne
• Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia dla nowych pracowników
• Udział oraz organizacja wydarzeń firmowych, dni kariery

Twoje kompetencje:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi lub w trakcie studiów
• Mile widziana wiedza z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi
• Chęć zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju w obszarze HR
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
• Umiejętność pracy w zespole
• Odpowiedzialność i proaktywność

Co oferujemy:
• Oferujemy Ci ciekawą i ambitną pracę
w rozwijającej się dynamicznie firmie międzynarodowej, będącej liderem w swojej branży.
• Możliwość nauki i rozwoju w ramach funkcji którą obejmiesz.
• Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów, ale także dużo wyzwań
i dynamicznej pracy.
• Jeśli będziesz chcieć w przyszłości rozwijać się na innym stanowisku, w innej funkcji to też odnajdziesz taką możliwość.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@recticel.com