• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 miesiące temu

Redan SA

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TXM. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem bezpłatnych praktyk na stanowisku:

Praktykant w dziale prawnym

Chcesz poznać jak funkcjonuje Dział prawny w dużej spółce notowanej na GPW?

Wybranym kandydatom oferujemy :
• możliwość odbycia praktyk w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• realną szansę rozwoju zawodowego
• zdobycie interesujących doświadczeń oraz poznanie specyfiki pracy w branży fashion
• dobrą atmosferę

W zespole prawnym zdobędziesz takie umiejętności:

• praktyczna znajomość ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach
• zaznajomienie się z podstawowymi zasadami przygotowywania umów
• praktyczna umiejętność wprowadzania danych do zdigitalizowanego obiegu dokumentów w spółce prawa handlowego
• zaznajomienie się z funkcjonowaniem Działu Prawnego w dużej organizacji
• praca na systemach korporacyjnych

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

• Chęci rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• Umiejętność pracy w zespole
• Dyspozycyjności na poziomie min. 20 godzin tygodniowo
• Mile widziani studenci/absolwenci wydziału prawa i administracji

Jeżeli jesteś zainteresowana/y podjęciem bezpłatnych praktyk w naszej firmie, zachęcamy do wysyłania aplikacji na adres rekrutacja@redan.com.pl w temacie maila wpisując „Praktyki w dziale prawnym”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacje@redan.com.pl

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook