• Umowa o pracę
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

Gazeta Wyborcza

Nam nie jest wszystko jedno

Regionalny Koordynator Rozwoju On Line

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • wsparcie działu sprzedaży w realizacji budżetu on line
  • dbałość o jakość (merytoryczną i graficzną) aktualnej oferty reklamowej
  • tworzenie i rozwój oferty on line (również przy współpracy z redakcją)
  • monitoring lokalnego rynku w kierunku poszukiwania nowych szans biznesowych
  • dbałość o odpowiedni poziom kompetencji internetowych zespołu (szkolenie i weryfikacja)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość mediów elektronicznych
  • znajomość podstawowych modeli emisji reklam w internecie (CPM, CPC, CPA, FF, E-commerce)
  • asertywność, komunikatywność, umiejętność budowania relacji, kreatywność
  • samodzielność, szybkość w działaniu
  • łatwość prowadzenia prezentacji (szkoleniowych i handlowych)
  • zmysł analityczny
  • prawo jazdy + własne auto (mile widziane)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system motywacyjny)

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: katarzyna.owczarek@agora.pl