• Umowa o pracę
  • Dowolna lokalizacja
  • Dodana 2 miesiące temu

SILENT EIGHT PTE. LTD.

Leveraging Artificial Intelligence against Money Laundering and

Kim jesteśmy

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży FinTech. Tworzymy systemy optymalizujące bankowe procesy screeningu klientów (Know Your Customer). Nasze rozwiązania wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji pomagają bankom skutecznie eliminować transakcje prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu. Innowacyjność naszego oprogramowania została dostrzeżona przez branżę i zaowocowała wieloma nagrodami oraz wsparciem ze strony wiodących funduszy Venture Capital z Singapuru i Silicon Valley.

Kogo szukamy

Obecnie poszukujemy zmotywowanego pracownika na stanowisko Java Developera, chcącego poszerzać swą wiedzę programistyczną o zagadnienia związane z OOP, SOLID i TDD. Jego zadaniem będzie wzmocnienie naszego zespołu poprzez udział w projektach związanych z technologiami Machine Learning. Projekty obejmują tworzenie i testowanie nowych modeli jak również doskonalenie już istniejących.

Nasze wirtualne biuro

Jako Java Developer dołączysz do naszego zespołu programistów zlokalizowanego w Polsce. Zespół obejmuje profesjonalistów posiadających praktyczne doświadczenie w programowaniu systemów Big Data i Machine Learning. Nie mamy fizycznego biura – i uwielbiamy to! Dzięki temu wszyscy pracujemy z domu i cieszymy się faktem, że możemy pracować tam, gdzie mieszkamy, zamiast mieszkać tam, gdzie pracujemy. Przez lata wspólnej zdalnej pracy rozwinęliśmy świetne metody komunikacji, które pozwalają sprawnie współpracować i skutecznie dzielić się wiedzą, a także tworzą rewelacyjną atmosferę!

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zapraszamy na naszą stronę internetową: silenteight.com.
Zapraszamy do pracy z nami!

Nasze wymagania

  • Znajomość Java 8, Maven, Git.
  • Umiejętność programowania aplikacji webowych z wykorzystaniem Spring, Hibernate.
  • Umiejętność pisania prostego i łatwego w zrozumieniu kodu.
  • Znajomość formatów wymiany danych takich jak JSON, XML
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Umiejętność projektowania diagramów ERD baz danych.
  • Umiejętność projektowania hierarchicznej struktury klas.
  • Znajomość podstawowych komend w systemie Linux.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość baz danych NoSQL.
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Jenkins, GitLab.
  • Znajomość języka Python.
  • Umiejętność programowania systemów równoległych.
  • Rozumienie zagadnień związanych z uczeniem sieci neuronowych.
  • Zainteresowanie przetwarzaniem danych w chmurze.
  • Zainteresowanie zagadnieniami NLP (Natural Language Processing) i Machine Learning.

Zadania

  • Udział w budowaniu platformy AML (Anti-Money Laundering)
  • Tworzenie narzędzi do analizy tekstu
  • Testowanie i rozwój sieci uczących się na potrzeby analizy pełnotekstowej
  • Tworzenie niezbędnych komponentów do integracji z systemami klientów

Oferujemy

  • Pracę dla uznanej i nagradzanej firmy w branży FinTech
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego nie tylko w Polsce (Singapur/USA)
  • Projekty realizowane dla międzynarodowych korporacji, banków i agencji rządowych.
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Pracę z domu i elastyczny czas pracy (także niepełny etat)
  • Cykliczne spotkania integracyjne
  • Pracę w międzynarodowym zespole pasjonatów

W celu złożenia aplikacji*, wyślij swoje CV na adres cv@silenteight.com w tytule maila wpisując “Java Developer – Poland”.

* Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej zgody:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: cv@silenteight.com