• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 2 tygodnie temu

Sklepy KOMFORT SA

Obecnie poszukujemy studentów i absolwentów chcących zdobywać doświadczenie jako:

PRAKTYKANT w Dziale Rekrutacji

Zakres obowiązków:

• analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych,
• administrowanie bazą danych kandydatów,
• redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
• organizowanie i uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych,
• wsparcie w organizowaniu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
• wsparcie projektów employer brandingu.

Wymagania:

• status studenta lub absolwenta,
• zainteresowanie obszarem HR,
• znajomość pakietu MS OFFICE,
• entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
• odpowiedzialność i sumienność,
• komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• miesięczne, bezpłatne praktyki z możliwością odpłatnego przedłużenia,
• uczestnictwo w ciekawych projektach rekrutacyjnych i szkoleniowych,
• zdobycie wiedzy i doświadczenia umożliwiającego rozwój kariery w obszarze HR,
• możliwość ustalenia elastycznego harmonogramu praktyk.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja@komfort.pl.

Odwiedz nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/KomfortKariera

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@komfort.pl