• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu
  • Ta oferta jest już nieaktualna

Sklepy KOMFORT SA

Studiujesz?
Jesteś otwarty/-a i komunikatywny/-a?
Nie sprawia Ci problemu posługiwanie się pakietem Office?
Chciałbyś/chciałabyś zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu księgowości?
Mamy dla Ciebie propozycję!

Praktyki w Dziale Księgowości

Zakres obowiązków:
– Gromadzenie, sprawdzanie i porządkowanie dokumentacji
– Wsparcie w rozliczaniu sklepów
– Prace administracyjno-biurowe
– Wystawianie faktur

Nasze oczekiwania:
– Status studenta lub absolwenta
– Znajomość pakietu Office – w szczególności Excela
– Umiejętność analitycznego myślenia
– Zdolność zwracania uwagi na szczegóły
– Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:
– Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas bezpłatnych praktyk
– Elastyczny harmonogram praktyk (25 godz. w tygodniu)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@komfort.pl z dopiskiem w temacie „Praktyki Księgowość”.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883”.