• Praca tymczasowa
  • Łódź
  • Dodana 1 tydzień temu

Smart MBC

Smart MBC, biuro doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (10973) dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w świadczeniu usług edukacyjnych, poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant ds. Promocji i Reklamy
DT/01/2017/AB

Miejsce Pracy: ​Łódź

Zadania, które na Ciebie czekają:
– przygotowywanie wpisów do publikacji w Internecie,
– organizacja akcji promocyjnych, np. plakatowania czy roznoszenia ulotek,
– przeprowadzanie prelekcji w szkołach i innych placówkach,
– nadzór nad kanałami social media,
– organizacja i udział w targach edukacyjnych i pracy,
– negocjowanie powierzchni reklamowych.

Dobrze jeśli posiadasz:
– wykształcenie minimum średnie,
– głowę pełną pomysłów i chęci do kreatywnego działania,
– zmysł organizacyjny,
– znajomość pakietu office,
– mile widziane doświadczenie marketingowe i wiedza branżową,
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Czekają na Ciebie:
– praca w stałych godzinach 9-17 + obecność na zjazdach szkolnych w weekend,
– umowa o pracę,
– udział w organizowanych przez siebie eventach,
– szansa na premię,
– narzędzia do pracy: telefon i komputer,
– rozwój w kreatywnym środowisku i nabywanie nowych, wartościowych kompetencji.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: delfina.bajor@smartmbc.eu