• Praktyki / staż
  • Łódź
  • Dodana 3 miesiące temu

SPEC BAU POLSKA

Inżynier Budowy – Praktyka
Miejsce pracy: ŁÓDŹ
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• pomoc w koordynacji robót budowlanych
• udział w odbiorach robót budowlanych
• pomoc w kontroli i koordynacja bieżącej dokumentacji technicznej
• przygotowanie raportów i zestawień
• analiza harmonogramu robót budowlanych, dbanie o zachowanie terminowości ich wykonania, raportowanie odchyłek i zagrożeń
• administracja biura budowy
• pomoc w kontroli BHP przy realizacji robót budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych itp.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• statusu studenta 4 lub 5 roku studiów na kierunku Budownictwo lub pokrewne
• rzetelności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w okresie min. 3 miesięcy (studenci dzienni/zaoczni)
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ( dodatkowo mile widziana znajomość języka niemieckiego)
• dobrych zdolności organizatorskich
• prawo jazdy kat. B

STUDENTOM ZAPEWNIAMY:
• możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań, co daje możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego
• umowę zlecenie/ o pracę oraz stawkę godzinową
• możliwość dalszego zatrudnienia dla najlepszych
Aplikacje prosimy wysyłać pod adres rekrutacja@specbaupolska.pl.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz.883)”.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@specbaupolska.pl