• Kreator Kariery
  • Łęczyca
  • Dodana 4 tygodnie temu

De Heus

Firma De Heus – ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych i biznesowych na polskim rynku paszowym poszukuje na stanowisko:

Specjalisty ds. ochrony środowiska

Liczba wakatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymagania:

  • posiadany tytuł licencjata z kierunku: ochrona środowiska lub pokrewne
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Zakres obowiązków:

Obsługa klientów firmy oraz jej wytwórni w zakresie ochrony środowiska, m.in.:

  • sporządzanie kart informacyjnych przedsięwzięcia oraz raportów o oddziaływaniu na środowisko,
  • audyty środowiskowe, raportowanie i sprawozdawczość do odpowiednich organów ochrony środowiska (KOBIZE, PRTR, opłaty za korzystanie ze środowiska, zbiorcze zestawienie o odpadach),
  • współpraca z urzędami i instytucjami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u cenionego pracodawcy,
  • Dostęp do najnowocześniejszej wiedzy i techniki,
  • Program wdrożenia,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Praca z najlepszymi w branży,
  • Benefity i narzędzia pracy dostosowane do stanowiska.

Oferta dostępna w ramach PROGRAMU MENTORINGOWEGO realizowanego w projekcie KREATOR KARIERY: http://biurokarier.uni.lodz.pl/kreatorkariery/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

Aby aplikować skorzystaj z linku do strony: http://kreator,kariery@uni.lodz.pl →