• Kreator Kariery
  • Łódź
  • Dodana 6 miesięcy temu

Phinance SA

Termin rekrutacji:czerwiec-październik 2017
Liczba wakatów:10
Miasto:Łódź
Rodzaj umowy:umowa cywilno-prawna
Obszar oferowanego stanowiska:Obsługa klienta
Wydział:Ekonomiczno Socjologiczny, Zarządzania, Prawa i Administracji, Matematyki i Informatyki
Kierunek:dowolny
Status:posiadany tytuł licencjata
Wymagane języki:polski ojczysty
Znajomość programów komputerowych:Pakiet Office podstawowy
Inne:(min licencjat, dowolnie student lub absolwent)
– komunikatywność
– samodzielność i inicjatywa w działaniu
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
– mile widziane doświadczenie w branży finansowej
Zakres obowiązków:– obsługa Klientów Indywidualnych w zakresie ubezpieczeń na życie
– rozpoznawanie potrzeb Klientów, profesjonalne doradztwo w wyborze ubezpieczeń na życie
– pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
– stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
Oferowane:– bogaty, profesjonalny system szkoleń
– możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki
– narzędzia pracy (platformy on-line, system CRM)
– elastyczny czas pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie z podstawą
– pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się zespole
– karta Multisport

Oferta dostępna w ramach PROGRAMU MENTORINGOWEGO realizowanego w projekcie KREATOR KARIERY: http://biurokarier.uni.lodz.pl/kreatorkariery/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kreator.kariery@uni.lodz.pl