STRABAG Sp. z o.o.

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.
Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG Sp. z o.o. zaprasza Studentów na STRAtegiczne Praktyki

Miejsce praktyki: – Oddział Łódź
Nr. ref. PL-2018-123276

Zadania:
• Weryfikacja faktur pod kątem zgodności z umową/zleceniem
• Udział w rozliczaniu dokumentów księgowych
• Wsparcie procesu wprowadzania danych do systemu finansowo-księgowego
• Bliska współpraca z profesjonalnym zespołem specjalistów

Wymagania:
• Student/Studentka studiów ekonomicznych
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
• Mile widziana aktywność w kołach i organizacjach studenckich, konkursach, wymianach międzynarodowych
• Wysoka motywacja do nauki, rozwoju zawodowego i realizacji założonych celów
• Umiejętność współpracy w zespole, otwartość i przejmowanie inicjatywy w działaniu

Oferta:
2-3 miesięczna Praktyka pod okiem doświadczonego Kierownik Finansowego oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i szansę na dołączenie do zespołu STRABAG na dłużej.

Prosimy prześlij swoje CV przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”Kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę praktyk!)

STRABAG Sp. z o. o.
Marta Winniczuk
HR Consultant
Ul. Parzniewska 10
05-800 Pruszków/Polska
Tel: +48 22 71 44 302
www.strabag.pl

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: marta.winniczuk@strabag.com