• Umowa o pracę
  • Lublin
  • Dodana 6 miesięcy temu

Student Travel

Szukamy koordynatora destynacji zimowych, który będzie pracować z nami w biurze (Lublin), ale zadania w terenie również nie będą mu straszne.

Wymagane:
– doskonała znajomość destynacji zimowych

– równie doskonała znajomość specyfiki wyjazdów narciarskich i snowboardowych

– pasja snowboardowa i/lub narciarska

– samodzielność, dobra organizacja

– język angielski na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z kontrahentami

– gotowość na służbowe wyjazdy
Dodatkowo mile widziane:
– doświadczenie w organizacji wyjazdów

– komunikatywność, otwartość

– znajomość języka francuskiego i/lub włoskiego

– dobra znajomość MS Exel
Zadania:
– wyszukiwanie najlepszych narciarskich i snowboardowych miejscówek

– kontakt z kontrahentami, negocjowanie warunków

– przygotowywanie ofert

– koordynowanie realizacji wyjazdów

– wyjazdy służbowe pomagające wybrać i dopracować warunku wyjazdów
Oferujemy:
– stałe zatrudnienie oparte na umowie o pracę

– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

– samodzielne stanowisko pracy i pole do rozwoju

– wyjazdy służbowe i szkolenia

– przyjemną pracę i dobrej atmosferze

Aby aplikować skorzystaj z linku do strony: http://student.travel.pl/serwis-koordynator-zima →