Student Travel

Poszukujemy najlepszych instruktorów – SURF / KITE / WIND na lato 2017!

Oferujemy pracę podczas całego letniego sezonu: czerwiec – wrzesień, na Półwyspie Helskim.

Najlepszym instruktorom proponujemy też pracę na wyjazdach zagranicznych od września, aż do kolejnego letniego sezonu.

Warunki finansowe uzgadniane są indywidualnie w zależności od doświadczenia instruktora.

Zapewniamy nocleg w przyczepach na terenie naszej bazy oraz dostęp do całego sprzętu szkoły w chwilach wolnych od zajęć. Uczymy i pływamy wyłącznie na najnowszym sprzęcie Cabrinha.

Nasza szkoła oferuje 38 miejsc noclegowych dla kursantów (większość z widokiem na zatokę) oraz chill zone.

Dlatego jeśli:

umiesz pływać

masz zajawkę na surf / kite / wind i robisz to dobrze

posiadasz poczucie humoru

jesteś dobrze zorganizowanym człowiekiem, który najzwyczajniej w świecie o g a r n i a

odnajdujesz się w podstawowych funkcjach pakietu Microsoft Office (Excel)

Dodatkowo, mile widziane:

doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych

uprawnienia sternika motorowodnego

studia związane z turystyką i rekreacją (lub pokrewne)

uprawnienia instruktorskie

znajomość sprzętu i najnowszych trendów

Podsumowując: nie wymagamy licencji, najważniejsze jest dla nas to, co masz w głowie, jak pływasz, oraz jaki jest Twój stosunek z klientami i ludźmi z bazy.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: bok@student.travel.pl

Aplikuj przy wykorzystaniu swojej poczty: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook