• Umowa o pracę
  • Stryków
  • Dodana 2 tygodnie temu

SWM jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań inżynieryjnych i wysoce zaawansowanych materiałów dla różnych gałęzi przemysłu. Służymy klientom, którzy wymagają specjalistycznych i często niszowych rozwiązań w celu poprawy wydajności i trwałości swoich produktów.

Aktualnie poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko

Technik ds. Rozwoju Produktu

Główne zadania na stanowisku:
• Organizacja oraz koordynacja działań związanych z przeprowadzaniem testów, kontroli jakości oraz wysyłaniem produktów testowych do klienta,
• Prowadzenie projektów, badań oraz analiz zleconych przez klienta wewnętrznego dotyczących rozwoju produktów,
• Wsparcie techniczne dla klienta wewnętrznego w procesie produkcji, przy rozwiązywaniu problemów dotyczących jakości produktów,
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy w celu ulepszania produktu.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (papiernictwo i poligrafia, zarządzanie procesowe, zarządzanie jakością),
• Język angielski umożliwiający swobodną komunikację zawodową,
• Znajomość pakietu MS Office, głównie Excel, programu Outlook,
• Mile widziana znajomość narzędzi Lean SixSigma,
• Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
• Komunikatywność,
• Chęć do nauki , rozwoju i do podejmowania nowych wyzwań,
• Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne benefity.

Aby aplikować na tą ofertę wyślij dokumenty aplikacyjne na adres: kborkowska@swmintl.com